Staż w Dziale Jakości
Opis relacji z rekrutacji
Rozmowa była bardzo informatywna, a pytania stawiane przeze mnie były przyjęte z dużym zainteresowaniem.
Scrolluj swobodnie lub filtruj te relacje, które najbardziej Cię interesują
Rozmowa była bardzo informatywna, a pytania stawiane przeze mnie były przyjęte z dużym zainteresowaniem.
Wszystko przebiegło sprawnie, zaaplikowałem, dostałem zaproszenie na rozmowę, pojawiłem się na miejscu. Czekała na mnie dwuosobowa komisja, sympatyczni ludzie, bardzo profesjonalni. Na początku musiałem się przedstawić i powiedzieć kilka słów o sobie w języku angielskim. Powiedziałem o zainteresowaniach, o tym, jakie studia skończyłem itp., takie podstawy, żeby pokazać, że potrafię normalnie porozumiewać się w tym języku. Później, już po polsku, obgadaliśmy punkty z mojego CV, dokładniej rozmawialiśmy o doświadczeniu i poprzednich pracach, a także o moich oczekiwaniach. Na sam koniec dostałem zadanie, musiałem narysować rzut z góry bodajże stolika ;) czyli też takie zupełne podstawy.