Talent Days

Kierowca - Sprzedawca

Gobarto S.A.

Stanowisko: Kierowca - Sprzedawca

Miejsce pracy: Kraków

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat B,
  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Orzeczenie lub książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych,

Twój zakres obowiązków:

  • Przewóz towarów zgodny z harmonogramem,
  • Załadunek i rozładunek towaru transportowego,
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów,
  • Praca z towarem świeżym w warunkach chłodniczych

Możesz liczyć na:

  • Dużą samodzielność działania oraz sprawczość, że Twoje pomysły nie trafiają w próżnię,
  • Możliwość realizacji siebie, podejmowanie nowych wyzwań,
  • Możliwość realnego wpływu na kształt powierzonych projektów,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pozapłacowe benefity –opieka medyczna, pakiet sportowy oraz dodatkowe szkolenia, świadczenia socjalne,
  • Nowoczesną, wyzwalającą kreatywność przestrzeń do pracy,
  • Doborowe towarzystwo: jesteśmy ambitni, otwarci i nie jest nam „wszystko jedno”.
Kraków
Stacjonarnie
Praca