Talent Days

Tester oprogramowania

PANSA

PANSA

KLUCZOWE ZADANIA NA TYM STANOWISKU:

  • Udział w opracowaniu i weryfikacja zapisów dokumentacji projektowo-testowej zgodnej ze standardami, procedurami i instrukcjami wewnętrznymi
  • Wsparcie w jednoznacznym opisie wymagań dla projektowanych lub modernizowanych rozwiązań.
  • Przeprowadzanie procesu testowego zgodnie z obowiązującymi procedurami/instrukcjami
  • Opracowywanie planów testów, procedur testowych, dzienników testów
  • Weryfikacja i mapowanie kroków procedur testowych na wymagania wyższego rzędu
  • Udział w testach akceptacyjnych oprogramowania oraz ewidencja wyników testów w dziennikach testów oraz wskazanych narzędziach do raportowania błędów
  • Opracowywanie raportów z testów
  • Zapewnianie najwyższej jakości testów, dbanie o wysoki standard dokumentacji testowej
  • Ścisła współpraca z komórkami merytorycznymi, biorącymi udział w zadaniu/projekcie.
  • Utrzymywanie i archiwizowanie dokumentacji projektowej w formie papierowej/elektronicznej dla wdrażanych systemów
  • Udział w projektach międzynarodowych

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w wykonywaniu testów
  • Praktyka w opracowaniu dokumentacji projektowo-testowej
  • Umiejętność weryfikacji opisu wymagań pod kontem testowalności
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – Excel, Word, Outlook
  • Umiejętność pracy zespołowej, proaktywna postawa
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne jak i ustne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Certyfikat ISTQB CTFL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

MILE WIDZIANE:

  • Umiejętności pracy z wykorzystaniem zwinnych metodyk projektowych
  • Umiejętność analizy wymagań biznesowych i technicznych w celu identyfikacji przypadków testowych
  • Znajomość narzędzia Jira, Xray
  • Znajomość standardów w zakresie testowania oprogramowania
  • Znajomość języka VBA
  • Umiejętność tworzenia edytowalnych formularzy PDF

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w godzinach 7-15 lub 7:30-15:30
  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia
  • Zatrudnienie w stabilnej, stale rozwijającej organizacji
  • Pracę w intensywnie rozwijającym się Biurze IT, realizującym ciekawe, wyjątkowe projekty związane z kontrolowaniem przestrzeni powietrznej i ruchu lotniczego,
  • Pracę w organizacji inwestującej w rozwiązania technologiczne i dbającej o komfort pracowników w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich podróżnych w powietrzu

A także pakiet benefitów obejmujący:

  • Bogaty pakiet medyczny w Luxmed (w tym stomatologię)
  • Atrakcyjny system premiowy i liczne dodatki finansowe do wynagrodzenia podstawowego
  • Możliwość korzystania z Ośrodka Sportu znajdującego się na terenie Agencji
  • Dyżury lekarza w przychodni znajdującej się w naszej siedzibie
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dofinansowanie do biletów do kina, teatru, na koncerty dla pracowników i członków rodziny
  • Dofinansowanie do edukacji dzieci
  • Dofinansowanie do kursów/szkoleń
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Pracowniczy Program Emerytalny 7%
  • Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
Warszawa
Stacjonarnie
Praca