Starszy Specjalista ds. Produkcji

RF MAH Sp. z o.o.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie szczegółowego harmonogramu realizacji zadań produkcyjnych i montażowych z uwzględnieniem hierarchii zamówień według ich ważności i wielkości
  • organizacja i kontrola procesu produkcji, w tym terminowej realizacji planów produkcyjnych
  • organizacja materiałów dla pracowników na spawalni i montażu
  • organizacja pracy podległych pracowników i nadzór nad jej przebiegiem
  • wysyłka materiałów do kooperacji: malowanie, cynkowanie, anodowanie, gumowanie, elementy ze stali konstrukcyjnej
  • organizacja (zamówienia) gazów spawalniczych na montażach oraz produkcji
  • zgłaszanie gotowości urządzeń do odbioru do działu jakości

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne min. średnie
  • zaangażowanie, samodzielność, terminowość
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w grupie

Mile widziane:
  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  • język angielski w stopniu komunikatywnym (A2/B1)
  • znajomość programów (MS OFFICE/OUTLOOK)

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia, na umowę o pracę
  • stałe godziny pracy w systemie jednozmianowym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole
  • benefity w postaci premii i paczek świątecznych

Wrocław
Stacjonarnie
Praca