Oracle Developer

ASTEK Polska

Co oferujemy?

Nasz proces rekrutacji jest transparentny i przyjazny. Candidate experience to nasze motto, dlatego zawsze staramy się dostosować do potrzeb i możliwości kandydatów.

  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Twój zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie archiwizacji i usuwania starych danych z baz danych
  • Migracja danych do nowych baz Oracle
  • Udział w testach oprogramowania
  • Aktualizacja repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość ORACLE PL/SQL
  • Umiejętność optymalizacji zapytań SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność oraz otwartość na inne osoby
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Wybór preferowanego rodzaju współpracy (stała umowa o pracę ze wszystkimi świadczeniami lub elastyczna umowa B2B)
  • Szkolenia techniczne, certyfikaty i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Mentoring w ramach Centrum Kompetencyjnego - będziesz częścią społeczności CC od pierwszego dnia pracy. Będziesz mieć szansę rozwijać swoje umiejętności, uczestniczyć w różnego rodzaju konferencjach oraz dzielić się wiedzą i doświadczeniem z osobami, które w codziennej pracy mierzą się z tymi samymi wyzwaniami
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Pakiet benefitów pracowniczych
  • Przyjazną atmosferę pracy, imprezy integracyjne i spotkania team-buildingowe
Warszawa
Hybrydowo
Praca