Praktyki w Zespole Zarządzania Efektywnością Sprzedaży w Bankowości Korporacyjnej

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Tu możesz liczyć na:

  • Dołączenie do banku o globalnym zasięgu, który jest częścią grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 64 krajach z 200-letnią tradycją,
  • Pracę w miejscu, w którym możesz być sobą niezależnie od swojej orientacji psychoseksualnej, tożsamości płciowej, wieku, koloru skóry, pochodzenia czy poziomu sprawności,
  • Rozwój w Banku Zielonych Zmian, w którym możesz mieć wpływ na naszą planetę i otaczający nas świat,
  • Dużą autonomię w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego/przełożonej,
  • Możliwość podejmowania własnych decyzji, eksperymentowania i tworzenia swojej unikalnej ścieżki doświadczeń,
  • Pracę w środowisku agile’owym, które wspiera elastyczność i innowacyjność organizacji, w końcu jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata.

Weź udział w programie praktyk w Banku BNP Paribas i rozpocznij swoją przygodę z bankowością.

Dobre decyzje bywają nieoczywiste.

Dołączysz do naszego Zespołu Zarządzania Efektywnością Sprzedaży w Bankowości Korporacyjnej, jednego z największych banków w Polsce.

Podczas praktyk zdobędziesz praktyczną wiedze i umiejętności analityczne, poznasz nowych ludzi i zrobisz duży krok w swojej karierze.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Zaawansowana analiza danych jakościowych i ilościowych z wykorzystaniem dużych zbiorów danych (SQL, SAS 4GL)
  • Budowanie raportów zarządczych w Tableau
  • Optymalizowanie procesów przetwarzania danych przy użyciu SAS
  • Tworzenie analiz zachowania klientów pod kątem uproduktowienia i cyklu życia klienta

Wymagania:

  • Biegłość w pracy w Excelu (tabele przestawne, wyszukaj pionowo, funkcja Jeżeli)
  • Podstawowa wiedza w zakresie SQL’a, lub SAS’a lub Tableau
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Dużym atutem będzie znajomość podstawowa Pythona, R’a

Oferujemy:

  • Płatne, 2-miesięczne praktyki (październik-listopad),
  • Zapoznanie się z funkcjonowaniem dużej organizacji finansowej w praktyce poprzez wykonywanie realnych zadań biznesowych,
  • Opiekę osoby mentorskiej, czyli kolegi/koleżanki z Zespołu wprowadzającego do wykonywanych zadań oraz udzielającego informacji zwrotnej. Mentor/mentorka będzie Twoim wsparciem przez cały czas trwania programu,
  • Szkolenia, webinary i konkursy dla wszystkich uczestników i uczestniczek w trakcie trwania programu,
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego poprzez wykonywanie ciekawych zadań w ramach indywidualnych praktyk,
  • Certyfikat ukończenia Programu Praktyk.

Fundamentem naszych działań są wartości, którymi chcemy się kierować podejmując decyzje zarówno operacyjne, jak i długofalowo. Zależy nam na działaniu w sposób transparentny i z odwagą, upraszczając nasze procesy. Chcemy by każdy z nas czuł empowerment. Wierzymy, że tylko współpraca da nam możliwość osiągania celów w sposób efektywny i skuteczny. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć założone cele strategiczne i spełnić nasze obietnice wobec Klientów. Razem zobowiązaliśmy się być liderem zrównoważonego finansowania. Możesz pracować w miejscu, które daje zielone światło.

Warszawa
Hybrydowo
Praktyka / Staż
Inne