Regionalny Menedżer Sprzedaży ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych

ERGO Hestia

ERGO Hestia

Twój zakres obowiązków:

  • doradztwo biznesowe w zakresie ubezpieczeń dla przedsiębiorstw,
  • realizacja planów sprzedaży na podległym terenie danego województwa,
  • wsparcie szkoleniowe i wdrożeniowe dla agentów do samodzielnej pracy z klientami,
  • promowanie i aktywacja agentów do sprzedaży ubezpieczeń dla przedsiębiorstw,
  • ścisła współpraca z underwriterami,
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji w wyznaczonym regionie Polski,
  • aktywny udział w budowaniu wizerunku firmy na rynku i rozwoju jej struktur sprzedażowych.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • praktyczna znajomość rynku ubezpieczeń majątkowych oraz ubezpieczeń na życie,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym ze sprzedażą lub zarządzaniem sprzedażą produktów majątkowych i życiowych,
  • gotowość do pracy w terenie – wymagane czynne prawo jazdy kat. B,
  • osobowość menedżera, umiejętność motywowania, planowania sprzedaży oraz monitorowania realizacji celów,
  • dynamika w działaniu, wysoka orientacja na wynik i konsekwencja w dążeniu do celu,
  • umiejętność pracy z wynikami biznesowymi,
  • proaktywna postawa i otwartość na zmiany.

To oferujemy:

  • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie,
  • elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy 7-9),
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy,
  • kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku,
  • narzędzia umożliwiające realizację celów,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • pakiet benefitów.
Warszawa
Stacjonarnie
Praca