Czy Chat GPT zabierze ci pracę?

Chat GPT może być twoim sprzymierzeńcem albo konkurentem na rynku pracy — zobacz, czy rzeczywiście stoi na drodze twojej kariery!

Kobiety mogą wszystko — nawet rządzić w IT!

Stereotypy i uprzedzenia o kobietach w branży IT wciąż żyją — zobacz, jakie niosą za sobą konsekwencje i zainspiruj się do działania! Pokaż, że potrafisz!

Talent Days za tobą? Zobacz, co dalej!

Stresujesz się tym, czy to właśnie dziś dostaniesz telefon od rekrutera? Nie wiesz, którą ofertę wybrać? Zobacz, jak podejść do tego strategicznie!

Zarabiaj i ucz się: jak połączyć studia z pracą?

Zobacz, jak sprytnie połączyć studia z pracą! Efektywnie zaplanuj rok akademicki, by osiągnąć sukces zarówno w nauce, jak i karierze.

Błędy, których nie chcesz popełnić, budując swoją karierę – część 2

Budujesz swoją karierę marzeń? Świetnie! Ale uważaj, bo to podróż pełna wyzwań. Sprawdź, czego się wystrzegać, by osiągnąć zawodowe cele!

Błędy, których nie chcesz popełnić, budując swoją karierę – część 1

Jesteś młodym profesjonalistą lub dopiero zaczynasz drogę zawodową? Sprawdź jakich błędów unikać, by rozważnie budować swoją karierę!

7 pozytywnych powodów do zmiany pracy

Ciepła posadka w jednej firmie brzmi super, ale czy taki model kariery naprawdę Ci służy? Sprawdź dlaczego warto postawić na zmiany i popracować w różnych miejscach!

Nie mam doświadczenia! Jak znaleźć pierwszą pracę w zawodzie?

Jak zdobyć doświadczenie, skoro nawet na juniorskich stanowiskach wymagane jest… doświadczenie? Zamiast wciąż odbijać się od ściany, poznaj strategie wchodzenia na rynek pracy i wbijaj do branży like a PRO!

9 przekonań, przez które nie realizujesz się zawodowo

Największą przeszkodą w osiąganiu zawodowych celów są ograniczające przekonania. Sprawdź co siedzi w Twojej głowie i raz na zawsze uwolnij się od założeń, które nie służą Twojej karierze!

ChatGPT znajdzie Ci pracę (jeśli tylko napiszesz właściwy prompt!)

Wielu ludzi boi się, że AI odbierze im pracę. Udowadniamy, że wszystko zależy od nastawienia: dzięki tym promptom ChatGPT znajdzie Ci robotę!

9 książek, które musisz przeczytać, jeśli chcesz świadomie budować swoją karierę

Jeśli chcesz rozwijać się zawodowo, tych pozycji nie może zabraknąć na Twojej półce! Pomogą Ci ustawić odpowiedni mindset, pokażą różnorodne ścieżki i zainspirują do działania.

Praca dla kreatywnych: 5 zawodów, w których liczy się innowacyjne myślenie

Masz wyobraźnię, potrafisz wymyślać rozwiązania, na które inni by nie wpadli, a w Twojej głowie drzemie mnóstwo pomysłów? Czas znaleźć pracę, odpowiadającą Twoim predyspozycjom!

Jak zostać wymiataczem w swojej dziedzinie?

Chcesz osiągnąć pozycję eksperta i stać się autorytetem w swojej branży? Sprawdź jak tego dokonać, rozpisz plan działania i zacznij od dziś!