Czy Chat GPT zabierze ci pracę?

Chat GPT może być twoim sprzymierzeńcem albo konkurentem na rynku pracy — zobacz, czy rzeczywiście stoi na drodze twojej kariery!

Kobiety mogą wszystko — nawet rządzić w IT!

Stereotypy i uprzedzenia o kobietach w branży IT wciąż żyją — zobacz, jakie niosą za sobą konsekwencje i zainspiruj się do działania! Pokaż, że potrafisz!

Poznaj 7 naukowych powodów, by zrobić sobie przerwę

Chcesz działać produktywnie, a przy tym zadbać o swój well-being? Naukowcy są zgodni: bez przerw w pracy nie ma mowy o efektach!

Talent Days za tobą? Zobacz, co dalej!

Stresujesz się tym, czy to właśnie dziś dostaniesz telefon od rekrutera? Nie wiesz, którą ofertę wybrać? Zobacz, jak podejść do tego strategicznie!

Zarabiaj i ucz się: jak połączyć studia z pracą?

Zobacz, jak sprytnie połączyć studia z pracą! Efektywnie zaplanuj rok akademicki, by osiągnąć sukces zarówno w nauce, jak i karierze.

Dress code: ubierz się w sukces!

Nie wiesz jak ubrać się na rozmowę rekrutacyjną, co to jest smart casual i jak połączyć wygodę z elegancją? Rozwiej swoje dylematy związane z dress codem w pracy!

Jak ogarnąć finanse na studiach? Przewodnik krok po kroku!

Studia to czas, kiedy musisz zacząć samodzielnie ogarniać swoje finanse - sprawdź jak wziąć na klatę finansową odpowiedzialność, mieć kasę na to, co dla Ciebie ważne i nie zostać z pustym portfelem na koniec miesiąca!

Poznaj tajemniczą siłę umiejętności miękkich!

Pracodawcy najbardziej poszukują u kandydatów umiejętności miękkich? Czy jest tak naprawdę? Sprawdź czy posiadasz je wszystkie i jesteś atrakcyjnym pracownikiem lub kandydatem!

Błędy, których nie chcesz popełnić, budując swoją karierę – część 2

Budujesz swoją karierę marzeń? Świetnie! Ale uważaj, bo to podróż pełna wyzwań. Sprawdź, czego się wystrzegać, by osiągnąć zawodowe cele!

Błędy, których nie chcesz popełnić, budując swoją karierę – część 1

Jesteś młodym profesjonalistą lub dopiero zaczynasz drogę zawodową? Sprawdź jakich błędów unikać, by rozważnie budować swoją karierę!

7 pozytywnych powodów do zmiany pracy

Ciepła posadka w jednej firmie brzmi super, ale czy taki model kariery naprawdę Ci służy? Sprawdź dlaczego warto postawić na zmiany i popracować w różnych miejscach!

Pobudź swoją kreatywność! 6 narzędzi do generowania genialnych pomysłów

Logiczne myślenie to nie wszystko - poznaj kreatywne narzędzia, dzięki którym wpadniesz na naprawdę genialne pomysły!

Jak (nie) być produktywnym?

Czy produktywność to bycie ciągle zajętym? Poznaj mity związane z efektywnym działaniem i zacznij osiągać swoje cele (z łatwością)!

Nie mam doświadczenia! Jak znaleźć pierwszą pracę w zawodzie?

Jak zdobyć doświadczenie, skoro nawet na juniorskich stanowiskach wymagane jest… doświadczenie? Zamiast wciąż odbijać się od ściany, poznaj strategie wchodzenia na rynek pracy i wbijaj do branży like a PRO!