Dlaczego musisz mieć profil na LinkedIn?

Nie masz jeszcze profilu na LinkedInie? To może oznaczać, że nie istniejesz w biznesowym świecie! Zobacz, od czego zacząć i jak założyć konto!

Talent Days za tobą? Zobacz, co dalej!

Stresujesz się tym, czy to właśnie dziś dostaniesz telefon od rekrutera? Nie wiesz, którą ofertę wybrać? Zobacz, jak podejść do tego strategicznie!

Najczęstsze błędy na rozmowie kwalifikacyjnej (i jak ich uniknąć!)

Przed Tobą rozmowa kwalifikacyjna, a Ty zastanawiasz się jak nie zmarnować cennej szansy? Dowiedz się jakie są najczęstsze błędy na rozmowach o pracę i jak przejść gładko przez spotkanie!

Czy w 2023 warto jeszcze pisać list motywacyjny? Odpowiadamy!

Czy w 2023 list motywacyjny jest jeszcze istotny? Sprawdź dlaczego odpowiedź brzmi "TAK!" i zwiększ swoje szanse w rekrutacji!

Dress code: ubierz się w sukces!

Nie wiesz jak ubrać się na rozmowę rekrutacyjną, co to jest smart casual i jak połączyć wygodę z elegancją? Rozwiej swoje dylematy związane z dress codem w pracy!

Jakie zdjęcie dać do CV?

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Sprawdź jak przygotować profesjonalną fotkę do CV i zapewnić sobie zaproszenie na rozmowę!

Czy na targach pracy są sami pracodawcy?

Dowiedz się, jak wykorzystać swoją obecność na targach pracy na maksa. Odkryj najciekawsze atrakcje i wbijaj na niezapomnianą imprezę Afterparty!

Targi pracy – dosięgnij karierowych marzeń!

Nie przegap kolejnej edycji targów pracy! Pobierz DARMOWY bilet i znajdź wymarzoną pracę nawet w jeden dzień. Przejmij kontrolę nad swoją karierą!

Błędy, których nie chcesz popełnić, budując swoją karierę – część 2

Budujesz swoją karierę marzeń? Świetnie! Ale uważaj, bo to podróż pełna wyzwań. Sprawdź, czego się wystrzegać, by osiągnąć zawodowe cele!

Błędy, których nie chcesz popełnić, budując swoją karierę – część 1

Jesteś młodym profesjonalistą lub dopiero zaczynasz drogę zawodową? Sprawdź jakich błędów unikać, by rozważnie budować swoją karierę!

Nie mam doświadczenia! Jak znaleźć pierwszą pracę w zawodzie?

Jak zdobyć doświadczenie, skoro nawet na juniorskich stanowiskach wymagane jest… doświadczenie? Zamiast wciąż odbijać się od ściany, poznaj strategie wchodzenia na rynek pracy i wbijaj do branży like a PRO!

ChatGPT znajdzie Ci pracę (jeśli tylko napiszesz właściwy prompt!)

Wielu ludzi boi się, że AI odbierze im pracę. Udowadniamy, że wszystko zależy od nastawienia: dzięki tym promptom ChatGPT znajdzie Ci robotę!

Jak zrobić dobre wrażenie, komunikując się mailowo?

Od czego zacząć, kogo dać na DW i co zrobić, jeśli odpowiedź długo nie przychodzi? Z nami napiszesz maila like a pro!

Czy aplikować na oferty pracy, kiedy nie spełniam 100% wymagań?

Widzisz spoko ogłoszenie o pracy, ale nie wiesz czy do niego pasujesz? Dowiedz się jak wybierać oferty, na które aplikujesz!