Talent Days za tobą? Zobacz, co dalej!

Stresujesz się tym, czy to właśnie dziś dostaniesz telefon od rekrutera? Nie wiesz, którą ofertę wybrać? Zobacz, jak podejść do tego strategicznie!

Czy w 2023 warto jeszcze pisać list motywacyjny? Odpowiadamy!

Czy w 2023 list motywacyjny jest jeszcze istotny? Sprawdź dlaczego odpowiedź brzmi "TAK!" i zwiększ swoje szanse w rekrutacji!

Czy na targach pracy są sami pracodawcy?

Dowiedz się, jak wykorzystać swoją obecność na targach pracy na maksa. Odkryj najciekawsze atrakcje i wbijaj na niezapomnianą imprezę Afterparty!

Targi pracy – dosięgnij karierowych marzeń!

Nie przegap kolejnej edycji targów pracy! Pobierz DARMOWY bilet i znajdź wymarzoną pracę nawet w jeden dzień. Przejmij kontrolę nad swoją karierą!

Błędy, których nie chcesz popełnić, budując swoją karierę – część 2

Budujesz swoją karierę marzeń? Świetnie! Ale uważaj, bo to podróż pełna wyzwań. Sprawdź, czego się wystrzegać, by osiągnąć zawodowe cele!

Błędy, których nie chcesz popełnić, budując swoją karierę – część 1

Jesteś młodym profesjonalistą lub dopiero zaczynasz drogę zawodową? Sprawdź jakich błędów unikać, by rozważnie budować swoją karierę!

Nie mam doświadczenia! Jak znaleźć pierwszą pracę w zawodzie?

Jak zdobyć doświadczenie, skoro nawet na juniorskich stanowiskach wymagane jest… doświadczenie? Zamiast wciąż odbijać się od ściany, poznaj strategie wchodzenia na rynek pracy i wbijaj do branży like a PRO!

ChatGPT znajdzie Ci pracę (jeśli tylko napiszesz właściwy prompt!)

Wielu ludzi boi się, że AI odbierze im pracę. Udowadniamy, że wszystko zależy od nastawienia: dzięki tym promptom ChatGPT znajdzie Ci robotę!

Jak zrobić dobre wrażenie, komunikując się mailowo?

Od czego zacząć, kogo dać na DW i co zrobić, jeśli odpowiedź długo nie przychodzi? Z nami napiszesz maila like a pro!

Czy aplikować na oferty pracy, kiedy nie spełniam 100% wymagań?

Widzisz spoko ogłoszenie o pracy, ale nie wiesz czy do niego pasujesz? Dowiedz się jak wybierać oferty, na które aplikujesz!

Wybierasz się na targi pracy? Sprawdź, jak się do nich przygotować!

Targi pracy to doskonała okazja do nawiązania kontaktów, zdobycia informacji, a finalnie - do znalezienia świetnej i zgodnej z naszymi oczekiwaniami pracy. Sprawdź jak wyciągnąć z nich jak najwięcej!

Czas na staż – jak znaleźć pracę bez doświadczenia w CV!

Szukasz pierwszej pracy, ale wszędzie wymagane jest doświadczenie? Dowiedz się jak je zdobyć i przy okazji zarobić!